پیام شهردار نکا به مناسبت هفته عفاف و حجاب        

 به گزارش روابط عمومی :  مهندس روح الله جمشیدی شهردار نکا  در پیامی هفته عفاف و حجاب را تبریک گفت که در این پیام اینگونه آمده است

بسم الله الرحمن الرحیم


بیست و یکم تیرماه سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب می باشد روزی که دژخیمان رضاخان مردم معترض به کشف حجاب را درمسجد گوهرشاد به خاک و خون کشید به همین مناسبت این روز را در تاریخ کشور ما به عنوان روز عفاف و حجاب نامگذاری کرده اند
حجاب و عفاف به عنوان دو مقوله با ارزش در جامعه بشری  بویژه جوامع اسلامی مطرح می باشد  که به عنوان سپری برای حفظ حریم و امنیت و آرامش در جوامع می باشد.
از آنجائیکه عفاف و حجاب باعث سوق دادن آدمی به سوی کمال می باشد باید با فرهنگ سازی مناسب این الگو و فرهنگ اسلامی را در جامعه نهادینه کرده و به سوی آمال متعالی سوق داد.
هرچند که عفاف و حجاب فقط مختص بانوان نبوده و مردان جامعه اسلامی نیز با ید نمونه بارز و کامل یک مرد مسلمان باشند و همواره  ارزش‌های دینی خود را به نحو مطلوب به جوانان و نوجوانان انتقال داده و آسیب پذیری این قشر را کمتر نماییم .
مردم ما باید این مهم را مد نظر داشته باشند که یکی از دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان، در حوزه جنگ نرم مبحث حجاب و عفاف بوده که از این طریق و با تهاجم فرهنگی می‌خواهد در روح و روان و جسم فرزندان این دیار رخنه کند تا بتواند نقشه‌های شوم خود را پیاده سازد.
اینجانب با گرامیداشت بیست و یکم تیر ماه روز ملی عفاف و حجاب ، این روز را به همه مردم و بانوان ایران اسلامی و بویژه زنان شهرستان نکا تبریک عرض نموده و  آرزو میکنم که بتوانیم با  اشاعه فرهنگ صحیح عفاف و حجاب در بین خانواده ها با بهره گیری از ظرفیت های مختلف و اجرای برنامه های مفید در این زمینه توسط شهردای ، همگان را  در به نتیجه رسیدن این موضوع مهم و حیاتی یاری نمایم .

 


نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :