مهندس جمشیدی اردشیری شهردار نکا ، طی پیامی فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی  را به عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) تسلیت گفت .

      در متن این پیام آمده است:       " کلّ یوم عاشورا و کلّ ارض کربلا "

نهضت حسینی و حادثه جانسوز عاشورا آن چنان بر قلب ها تاثیر گذارده است كه هر سال با فرا رسيدن ماه محرم، خون پاک شهیدان عظيم الشان کربلا، در رگ های تاریخ جوششی تازه می یابد و عاشقان دلسوخته را شوریده تر و تشنگان حقیقت را شیفته تر می سازد.

واقعه عاشورا يك رويداد يك‌روزه نيست، يك دانشگاه، يك مكتب و يك بينش است، در اين دانشگاه بالاترين درس‌هاي ذلت‌گريزي، ستم‌ستيزي، حمايت از دين و امامت، وفاداري، شجاعت، شكيبايي، پايبندي به آداب و اصول اسلامي و مبارزه با خودپرستي و خودكامگي با خون نگارش يافته و فضيلت‌هاي والاي الهي و انساني به نمايش گذاشته شده است.

در ادامه اين پيام آمده است: عاشورا اگرچه يك روز بود، اما دامنه تاثير آن تا ابديت كشيده شده و چنان در عمق دل‌ها اثر گذاشته است كه همه ساله دهه محرم و به ويژه روز عاشورا، اوج عشق و اخلاص نسبت به معلم حريت و اسوه جهاد و شهادت، حسين بن علي (ع) است و در اين ميان جوانان حضوري چشمگير داشته و بيشترين تاثير را مي‌پذيرند.

امروز، این وظیفه ماست که فرهنگ عاشورا و پیام کربلا را خوب بشناسیم و سرمشق زندگی خود قرار دهیم .
فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را که یادآور رشادت‌ها و مظلومیت‌های خاندان پاک رسالت است، به عموم ملت ایران و همه آزادگان و شیفتگان حق و فضیلت و عدالت در سرتاسر جهان تسلیت می‌گوییم .

در این شب‌‌های سراسر فضیلت ما را از دعای خیر خود بهره مند سازید .


نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :