بسم الله الرحمن الرحیم

والفجر ولیال عشر

سید مهدی احمدی شهردارنکا چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) را تبریک گفت:

این روز ها ملت بزرگ ایران در حالی سالروز ورود تاریخی امام امت به میهن اسلامی در پی تبعیدی 15ساله را جشن میگیرند که نهال نوپای چهل سال پیش ، اکنون به درختی تناور و مثمر تبدیل شده است.

جهانیان امروز چهلمین سالگشت پیروزی تاریخی ملت ایران بر استبداد و استکبار و شکل گیری نظام جمهوری اسلامی را در حالی به نظاره نشسته اند که از مقاومت صبورانه آحاد ملت در تمام چهار دهه گذشته در برابر توطئه های پیدا و پنهان و هجمه های نظامی ، اقتصادی و فرهنگی ، انگشت حیرت به دهان گرفته اند.

شهردار احمدی :بابیان بارزترین ویژگی های انقلاب اسلامی گفت مرجعیت دینی با وجود حضور جریان های چپگرا و راستگرا با تکیه بر اسلام ، انقلاب را رهبری و هدایت کرد.

باور دارم ، شکرانه پایمردی ملت سرافراز ایران در این مسیر پرفرازونشیب برای ما مسئولان ، به ویژه در طلیعه پنجمین دهه از موجودیت نظام ، بازخوانی آرمان ها و سنجش میزان تحقق شعار های محوری آن روزهای خون و حماسه است تا با مردم و مسئولان و فراهم ساختن زمینه مشارکت حداکثری ولی نعمتان واقعی نظام در عرصه های گوناگون ، چشم اندازی امیدبخش درتوسعه همه جانبه و پایدار ایران اسلامی فرا روی همگان قرار گیرد.

اینک با افتخار به گذشته و امید به آینده ، جشن های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را با توجه به تقارن این ایام با دهه فاطمیه ، از خدای قادر سبحان می خواهم حیات و ممات ما را فاطمی قرار دهد و ساحت انقلاب ما را از محسنات اخلاقی آینده سازد.


نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :