شهردار نکا در نشست امروز صبح بمناسبت روز پاسدار و جانبازان سرافراز با صدور پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز را گرامی داشتند .

آقای دکتر احمدی : با اشاره به سوم شعبان سالروز  میلاد مسعود سرور آزادگان جهان امام حسين(ع) و چهارم شعبان ولادت باسعادت بزرگ جانباز تاريخ انسانيت حضرت ابوالفضل (ع) عنوان کرده  است : حضرت امام خمینی (ره) به میمنت  و پاسداشت این ایام معظم از آنها به عنوان "روز پاسدار" و "روز جانباز" یاد نمود.

وی با تجلیل از خانواده معظم شهیدان و پاسداران و تکریم جانبازان تصریح کرد : ملت ايران آسايش و آرامش امروز خود را مديون غيورمردي و جانفشاني اين بزرگمردان  است بطوریکه در  هشت سال دفاع مقدس، با اخلاص و ايمان به خداوند متعال، غيورانه از كشور و كيان جمهوري اسلامي ايران دفاع كردند و آزادگي را براي ملت ايران به ارمغان آوردند.

شهردار احمدی تصریح کرد : ایثارگران و جانبازان مفهوم آزادي و آزادگي را در فرهنگ لغت اين سرزمين معنا بخشيدند و امیدوارم در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و در استمرار راه امام راحل عظیم الشأن تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی، عزت و کرامت پاسداری و جانبازی و خدمات شایسته و ارزشمند آنان به انقلاب اسلامی همچنان مستدام باشد.درپایان دکتر احمدی و جناب سرهنگ شعبانی فرماندهی محترم شهرستان نکا از جانبازان شهرداری تقدیر بعمل آوردند.
نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :