به گزارش روابط عمومی شهرداری نکا ، دکتر سید مهدی احمدی گفت :مجتمع تولیدی شهید گرائیلی شهرداری نکا با حضور معاون محترم استاندار نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی ، معاونین محترم فرماندار، بخشدارو مدیران شهرستان اعضای محترم شورای اسلامی شهر نکا ،در فاز یک شهرک صنعتی سردار نظری این شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

دکتر سید مهدی احمدی خاطر نشان کرد: برای اجرای این پروژه بیش از ۸ میلیارد تومان هزینه از محل در آمدهای داخلی شهرداری نکا هزینه شده است. با آغاز بکار این مجتمع تولیدی برای ۲۵ نفر بصورت مستقیم و برای بیش از یکصد نفر بصور غیر مستقیم شرایط اشتغال پایدار نیز فراهم شده است.

در پایان شهردار احمدی به این نکته اشاره کرد که این مجتمع علاوه بر تامین نیاز های شهروندان نکا، آماده ارائه خدمات رسانی وفروش تولیدات خود با نازلترین قیمت به شهرهای استان را نیز دارد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران نیز در این مراسم بر ضرورت ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری‌ها تاکید کرد و گفت: اعتبارات عمران شهری مهم است و باید نگاه ویژه و مناسب داشته باشند تا خدمات بهتری به مردم ارائه شود.

حسن خیریان پور افزود: در شهرها و روستاها نیازمند توسعه همه جانبه با استفاده از همه ظرفیت‌های مردمی، دولتی و تسهیلاتی هستیم که با استفاده از این اعتبارات و تسهیلات می‌توان بخش‌های اقتصادی را به تحرک بیشتر درآورد.

وی اظهار کرد: ظرفیت‌های خوبی در بخش اقتصادی در شهرستان نکاء وجود دارد و می‌توان با برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از ظرفیت‌های استان از آن استفاده و برای توسعه اقدام کرد.

معاون استاندار مازندران گفت: زیباسازی، خدمات رسانی و عمران شهری از مسائل و موارد مهمی است که نیازمند درآمد پایدار است و باید مدیریت شهری در این بخش با استفاده از توان داخلی و اعتبارات عمران شهری فعال وارد شود.

خیریان پور از افتتاح مجتمع تولیدی برای ایجاد درآمد پایدار شهری در نکاء قدردانی کرد و افزود: اینکه در سال رونق تولید ملی با نگاه جهادی شاهد افتتاح این مجتمع عظیم تولیدی هستیم که برای ۲۵ نفر به طور مستقیم و ۱۰۰ نفر به طور غیر مستقیم اشتغال ایجاد شده است، بیانگر نگاه ویژه مسئولان در این بخش است.


نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :