نماینده شرق مازندران در مجلس گفت: شهرداری در کشور ما متأسفانه برعکس سایر شهرداری‌های دنیا همه کاره شهر نیست چراکه کلید شهر در تمام دنیا دست شهرداری و کلید روستا دست دهیار است ولی یک مدیریت ناهماهنگ و غیر متمرکز در کشور وجود دارد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری نکا ، دکتر شاعری در آیین افتتاح مجتمع تولیدی شهید گرائیلی نکا با اشاره به لزوم مشارکت و همگرایی آحاد مردم و مسئولان برای ساختن شهر، اظهار کرد: هیچ راهی نداریم مگر اینکه این مفاهمه صورت بگیرد تا قبول کنیم که مشکلات بزرگ و چالش‌های اصلی شهر و منطقه را با همکاری و همراهی هم می‌توان حل کرد.

وی افزود: این فضا اکنون در شهر نکا وجود دارد و به همین دلیل می‌بینیم که در این شهر پروژه‌های مختلفی یکی پس از دیگری به ثمر می‌نشیند که باید قدر این نعمت را همه ما بدانیم.

این مسئول به بیان پروژه‌های اجرایی سطح شهر نکا پرداخت و اضافه کرد: همه پروژه‌های مدیریت شهری دست شهرداری نیست بلکه شهرداری در کشور ما متأسفانه برعکس سایر شهرداری‌های دنیا همه کاره شهر نیست چراکه کلید شهر در تمام دنیا دست شهرداری و کلید روستا دست دهیار است.

* اجرای سریعتر پروژه قرمرض نکا

شاعری به یکی از پروژه‌های زیرساختی شهر نکا اشاره و  تصریح کرد: علاوه بر اینکه به شهرداری و شورای شهر برای پیشبرد اهداف مدیریت شهری کمک می‌کنیم در سایر پروژه‌ها نیز باید وظیفه خود را انجام دهیم که بزرگترین پروژه کنونی شهر نکا فاضلاب شهری است که پنج سال به طول انجام خواهد کشید و یک سال از آن گذشته و 80 میلیارد تومان نیز برای آن مصوب شده است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی اذعان کرد: راهکار حمایت از شهرداری برای اجرای این طرح در شورای برنامه‌ریزی شهرستان است که باتوجه به گرفته شدن مجوز از سازمان جنگل‌ها این پروژه در اختیار شهرداری نکا قرار گرفته است.نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :