بسم الله الرحمن الرحیم

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًی لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَی وَالْفُرْقَانِ

ماه رمضان بهار قرآن وماه فضایل و ضیافت بیکران الهی است که حلول شکوهمندش به دل های مشتاق مومنان روزه دار لحظه وصال را بشارت می دهد.

ماه مبارک رمضان فرا رسید و بندگان خدا را به ضیافت عشق و دلدادگی با معبود دعوت می کند.

بدیهی است که روزه در جبهه جنگ اقتصادی وفرهنگی سنگری مستحکم و زرهی نفوذ ناپذیر است، آری ماه مبارک رمضان برای روزه داران آگاه ،  کلاس یک ماهه سیر وسلوک الی الله است که اهل ایمان را به وادی عشق وعرفان می رساند، در این ماه شیطان درغل وزنجیر و شیطان صفتان روسیاه ومأیوس می گردند، به همین جهت جرائم کاهش می یابد.

اينک ماه سراسر نور و پرخير و برکت رمضان تحفه‌اي گران‌قدر از باري‌تعالي از راه مي‌رسد و با حلولش به دل‌هاي مشتاقان، لحظه وصال و رحمت و عبوديت را بشارت مي‌دهد. ضمن تبريک آغاز اين ماه بزرگ محضر عموم مردم خداجو و متدين شهر نکا ، اميد است از اين فرصت معنوي براي خودسازي و بهره‌مندي از فيوضات عظيم آن مستفيض شويم.بي‌شک مردم ديندار، متعهد و مومن که همواره در حفظ ارزش‌هاي اسلامي در عرصه‌هاي مختلف پيشقدم بوده‌اند امسال هم مانند سال‌هاي گذشته با حفظ حرمت و شئونات اين ماه مبارک و توجه به اعمال اعتقادي و عبادي موجب رشد و تقويت فضايل ديني و توسعه فرهنگ انسان‌ساز رمضان در جامعه اسلامي خواهند شد.با آرزوي قبولي طاعات وعبادات، سلامتي و توفيق همه عزيزان مومن را از درگاه الهي خواستارم.

سید مهدی احمدی 
شهردار نکا


نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :