به گزارش روابط عمومی شهرداری نکا ، فرماندار بهشهر جناب آقای هادی خنجری و روسای ادارات شهرستان بهشهر و مهندس خلیلی معاونت فنی و شهرسازی شهرداری نکا از طرح دریای مروارید شهرداری نکا بازدید به عمل آوردند.

هادی خنجری گفت: نوار ساحلی در اختیار ما، یکی از نعمت‌های الهی است و باید بهترین استفاده را از این نعمت بکنیم تا شکرگذار آن باشیم.

وی افزود: وجود ساحل در شهرستان بهشهر و استفاده از صنعت گردشگری و توریست، می‌تواند یکی از بازوان اقتصادی این شهرستان باشد که باید از این موقعیت استفاده کرد.

فرماندار بهشهر این شهرستان را یکی از زیباترین شهرهای استان اعلام و تصریح کرد: اجرای طرح دریا در این شهرستان باید در شان و جایگاه شهرستان تاریخی و مردم خوب باشد، بنابراین تمام تلاش‌ها باید در راستای اجرای مطلوب ابن طرح‌ها متمرکز شود.

نماینده دولت در شهرستان به بهداشت و سلامت جان مسافرین اشاره و عنوان کرد: مسافرینی که در ساحل دریا حضور پیدا می‌کنند به دنبال استفاده از دریا و شنا هستند که باید حضور ناجیان غریق در این مناطق جدی و متعدد باشد تا شاهد از دست‌دادن هموطنانمان نباشیم.

وی فرهنگ را یکی از مهمترین مولفه‌های توسعه شهری دانست و گفت: طرح‌های توسعه‌ای بدون داشتن پیوست فرهنگی کامل نخواهد شد، ما باید سفیر فرهنگی باشیم و فرهنگ غنی شرق استان را در این طرح‌ها به مسافران نمایش و انتقال دهیم که به بهتر دیده‌شدن پروژه‌های توسعه‌ای مانند طرح ساحل مروارید کمک می‌کند.

وی افزود: طرح دریای مروارید به عنوان اولین طرح حوزه گردشگری با اعتبار دومیلیارد تومان برای اسکان و رفاه حال مسافران تابستانی احیا و بهسازی شد.

تنها طرح سالمسازی دریای شهرستان نکا با نام مروارید یکی از طرح‌های زیبا در ساحل استان‌های شمالی و برازنده این نام است، ساحل مروارید در فاصله 22 کیلومتری از شمال شهر نکا همچون نگینی است که از سایر طرح‌های همجوار خود پیشی گرفته است.
 

 

 
نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :