سید مهدی احمدی شهردار نکا طی پیامی هفتم ذی الحجه سالروز شهادت پنجمین اختر تابناک آسمان ولایت حضرت امام محمد باقر (ع) را به تمامی ارادتمندان خاندان اهل بیت عصمت و طهارت تسلیت گفت:

این پیام به شرح ذیل است:

حضرت امام محمد باقر (علیه‌السلام) می‌فرمایند:

بهترین چیزی را که دوست دارید درباره شما بگویند، درباره مردم بگویید.

(بحارالانوار، دار احیاء التراث العربی، ج 65، ص 152 )

امام محمد باقر(ع)در کودکی شاهد واقعه سهمگین کربلا بودند و پیوسته این واقعه درذهن حضرت باقی بود ، به همین دلیل ایشان ازراویان اصلی این رخداد بودند و نقش به سزایی در احیای مکتب عاشورا داشتند.

امام بزرگواری که نمونه کامل علم و زهد بوده و نام گرانقدرشان همواره بر تارک فرهنگ شیعه می درخشد چرا که نقش و تاثیر شگرفی بر گسترش علوم نبوی داشتند. امام محمد باقر علیه السلام با بنیان گذاری نهضت علمی علوی بر غنای گنجینه دانش مسلمانان افزوده و فصل جدیدی را فرا روی تاریخ اسلام گشودند.

اینک با عرض تسلیت مجدد به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت مظلومانه پنجمین بحر کرامت و شکافنده علوم الهی حضرت امام محمد باقر (ع) ، از خداوند منان توفیق قرارگرفتن در زمره پیروان راستین آن حضرت را مسئلت دارم.

امید است نسل جوان و آینده ساز کشور بتوانند در پرتو تاسی به سیره این امام همام و تقویت حس علم اندوزی و حقیقت طلبی آینده ای نویدبخش را برای امت اسلامی رقم زده وهمواره در مسیر حق و حقیقت حرکت کنند.

سید مهدی احمدی

شهردار نکا
نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :