حماسه 9 دی تبلور بینش و قدرت تحلیل سیاسی مردم ولایت مدار بود.در حماسه 9 دی به واسطه توجهات باری تعالی ، عنایات ویژه ائمه معصومین(ع) ، مدیریت داهیانه رهبر فرزانه انقلاب و حضور به موقع مردمان این مرز و بوم اسلامی چنان طوفانی شگرف از بصیرت و روشنگری وزیدن گرفت که غبار از فضای سیاسی آن برهه حساس زدود و نیت پاکان و ناپاکان ، رفتارهای معاندان و دوستان و منش مدعیان دروغین ولایتمداری و پیراوان حقیقی رهبری را بارز ساخت.

امروز آن حماسه بزرگ یک پیروزی بزرگ ملی قلمداد می شود که در آن درس های بسیاری نهفته است ، اما بی شک بزرگترین میراث آن محکی بود بر میزان ولایتمداری و ولایتپذیری ایرانیان تا دشمنان بدانند که کشور حضرت ولیعصر(عج) هرگز جایی برای جولان آنها نبوده و نیست.

در این روز مردم متدین و حسینی با الهام از فرهنگ عاشورایی ، پایبندی خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشتند و ثابت کردند که با ولایت مداری و ولایت پذیری در مقابل هر گونه توطئه ی دشمن از اصول و آرمان های خود دفاع خواهند کرد.

گرامیداشت سالروز نهم دی ماه وظیفه ای ملی و همگانی و یک سند پرافتخار برای ملت ایران در دفاع از ولایت بود و وظیفه همه ما همچون گذشته حضور حداکثری مردم و مسئولان در پاسداشت این حماسه است. اینجانب ضمن گرامیداشت ۹ دی ، این غرور آفرینی و پیروزی مردم سربلند ایران را تبریک می گویم و همواره در راستای حفظ آرمان های امام راحل (ره) و ارزش های دینی وانقلابی وباتبعیت از منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی همچون گذشته در کنار مردم انقلابی ، شهید پرور و ولایت مدار شهرنکا قدم بر میداریم.


نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :