به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری نکا – سید مهدی احمدی شهردار نکا طی پیامی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران به ویژه شهروندان انقلابی نکا تبریک گفت:

 

شهردارنکا در این پیام آورده است:

 

بسمه تعالی

پيروزي انقلاب اسلامي ، فجري بود كه افقهای تاریخ را روشن ساخت و پرده هاي ظلمت شرق و غرب را از هم دريد و ايران را نور باران كرد.

 دهه فجر، آغاز سرود زيباي پيروزي اسلام در ایران بود و این در کلام نورانی و درخشان مقام معظم رهبري تلالو میکند كه : دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام ،‌ خاستگاه ارزشهاي اسلامي ، مقطع رهايي ملت ايران و بخشي از تاريخ ماست كه گذشته را از آينده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدي دوباره يافت و اين دهه در تاريخ ايران نقطه اي تعيين كننده و بي مانند بشمارميرود.

اینجانب ضمن تبریک یوم ا... دهه فجر انقلاب اسلامی خدمت فرد فرد مردم فهیم ولایت مدار شهر نکا به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران از همه مردم غیور انتظار است با حضور گسترده خود در راهپیمایی باشکوه یوم ا... ۲۲ بهمن ماه امسال بار دیگر بیعت ناگسستنی خود را با شهدای والا مقام و امام شهدا و فرزند خلف امام مقام معظم رهبری تجدید و سیلی محکم دیگری را بر گونه استکبار جهانی و یاوه گویان مزدور داخلی اش بزنید.

 


نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :