تجلیل دکتر احمدی شهردار نکا از پرسنل خدوم شهرداری و جهادگران در عرصه ضدعفونی و گندزدایی و مبارزه و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

شهردار احمدی در این مراسم ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تسلیت شهادت اول مظلوم عالم امیرالمومنین گفت:

شیوع ویروس منحوس کرونا در جامعه ، ارزش وجودی شما مدافعان و جهادگران را بیش از گذشته عیان کرده است و امروز تمام اقشار از مسئولان تا مردم قدردان ایثار و تلاش مدافعان سلامت هستند.

این روزها شما در کنار کادر درمانی در خط مقدم جنگ با ویروس کرونا بودید و هستید و رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت جامعه به عهده دارید که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشته‌اید و در مقابل تمام کمبودها و کاستی‌ها بر اساس وظیفه انسانی خود تنها به نجات جان مردم فکر می‌کنید و با وجود مواجه‌شدن با ناملایمات ، عرصه خدمت ترک نکرده و پای کار بودید.

در شرایطی که ویروس مرموز کرونا هر روز رویی از پیچیدگی‌های خود را نشان می‌دهد و همچنان علم بشر از کشف دارو و واکسن علیه آن عاجز مانده ، شما با حضور خود در عرصه ضدعفونی و گندزدایی سطح شهر هر روز نمایی از فداکاری و ایثار خود را در عرصه خدمت به مردم شهرتان و نجات جان همشهریان عیان کردید.

در ادامه دکتر احمدی : امروز مردم قدرشناس خدمات بی منت شما هستند و بیش از گذشته نسبت به سختی کار و خدماتی که توسط شما برای جامعه صورت گرفته ، آگاه شده‌اند و گویای این سختی‌ها و خدمات تصاویر و فیلم‌هایی است که در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود.

اینجانب ضمن تشکر از همه دست‌اندرکاران نظام سلامت ، اعم از پزشکان ، پرستاران و همه شما عزیزانی که در این روزهای سخت با مجاهدت و تلاش‌های شبانه‌روزی و باتحمل سختی‌ها و دوری از خانواده به همشهریان خود ، خدمت‌رسانی کرده اید صحت و سلامت برای شما و شفای عاجل همه بیماران را از خدای متعال خواستار شد و به‌نوبه خود سپاسگزاری می‌کنم و از خداوند متعال توفیقات بیشتر را مسالت دارم.


نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :