تشکر و قدردانی شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر نکا از رعایت کردن پروتکل های بهداشتی توسط مسافران و گردشگران در مجتمع تفریحی ساحلی دریای مروارید.

مجتمع خدماتی و رفاهی دریای مروارید با امکانات رفاهی و خدماتی در خدمت مسافران و شهروندان محترم می باشد. امکاناتی نظیر کافی شاپ ، سوئیت اقامتی ، آلاچیق های ساحلی وی آی پی ، پارک جنگلی و شهر بازی محیط شاد و مفرح را برای شما عزیزان رقم خواهد زد.

این مجتمع با دو شناگاه مجزا *آقایان و *بانوان با پرچم آبی امروزه به عنوان سنبل شناگاه های استان مشغول فعالیت می باشد.

مجتمع خدماتی رفاهی دریای مروارید با توجه به ارزیابی به عمل آمده از طرف ناظران و بازرسان استانی و شهرستانی به عنوان طرح درجه یک و با کادری مجرب و جوان با 30 پرسنل و با تعداد 6 غریق نجات و استقرار هلال احمر و اورژانس 115 که لازمه خدمات دهی بهینه به مسافران محترم بوده تلاش خواهد کرد تا نقش ماندگاری در ذهن هر مسافر و گردشگر درج نماید.

از تمامی شهروندان عزیز نکایی بویژه مسافران و گردشگران در مجتمع تفریحی ساحلی دریای مروارید که با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت شئونات اسلامی تفریحی سالم برای خود و خانواده و دیگران فراهم میکنند تقدیر و تشکر مینماییم.

منتظر قدوم پرمهرتان در شهرستان نکا با جاذبه های گردشگری شهرداری نکا ( مجتمع تفریحی ساحلی دریای مروارید پارک جنگلی قرمرض (آب معدنی قرمرض ) پارک تپه نارنجباغ و...) هستیم.


نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :