به گزارش روابط عمومی شهرداری نکا دکتر توحیدی مقدم فرماندار نکا دکتر سید مهدی احمدی شهردار نکا را مدیر نمونه شهرستان با توجه به عملکرد ایشان در شهرستان نکا معرفی کردند.

دکتر توحیدی مقدم فرماندار نکا بمناسبت هفته دولت طی مراسمی از دکتر احمدی شهردار نکا تجلیل و قدردانی و ایشان را  مدیر نمونه شهرستان معرفی کرد.

فرماندار نکا در این مراسم : خدمت‌رسانی به مردم ، خدمتگزاری و تکریم ارباب رجوع در همه دولت‌ها از مسائل مهم و اساسی مورد توجه دولتمردان بوده است و این مهم در دولت تدبیر و امید هم همچون گذشته توسط دولتمردان نظام جمهوری اسلامی ایران در دستور کار قرار دارد.

خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم ، همواره رمز موفقیت مدیران و کارمندان است که باید در کنار اخلاق و منش‌های پسندیده دیگری همچون  ، امانت‌داری و مسؤولیت‌پذیری همراه با نظم و انضباط در سر لوحه کار قرار گیرد.

توحیدی مقدم فرماندار نکا با بیان اینکه دکتر احمدی شهردار نکا با تحقق بیش از 10 پروژه از قول های 14 گانه خود که در ابتدای سمت خود به عنوان شهردار به مردم شریف نکا قول داده در طول کمتر از 3 سال در این شهر خدمات شایسته‌ای به مردم ارائه داده است ، اظهار کرد: هیچ یک از فعالیت‌ها و عملکردهای شهرداری برای خدمات‌رسانی به مردم و رفع مشکلات آنان از منظر خداوند دور نمی‌ماند و پاداشی اخروی بر این دنیا خواهند داشت.

وی با گرامی‌داشت هفته دولت و پاسداشت یاد و خاطره دو اسوه علم، عمل، ساده‌زیستی و تقوای الهی، شهیدان رجایی و باهنر و تبریک به دکتر احمدی شهردار نکا برای خدمتگزاری در این نظام به مردم ولایتمدار نکا ، افزود: حضور در این جایگاه برای خدمت به مردم، توفیقی از سوی خداوند بوده است تا همه با هم برای عزتمندی انقلاب اسلامی ایران تلاش کنیم.

نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :