به گزارش روابط عمومی شهرداری نکا دکتر سید مهدی احمدی شهردار نکا در حاشیه مراسم قدردانی از زحمات آتش نشانان شهرستان نکا با صدور پیامی فرارسیدن هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی را به جامعه آتش نشانان تبریک گفت:

متن پیام به شرح ذيل است:

هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی، روز سپاس از تلاش شبانه روزی آتش نشانان پر تلاش و مروجان فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث و سوانح در کشور می باشد.

حرکت در مسیر خدا و یاری رساندن به انسان‌ها به حق گام نهادن در مسیر الهی و جاده خلوص ، صداقت و مردانگی است ، بی‌شک یکی از عرصه‌های خاص مشاغل مهم و در عین حال سخت و مخاطره‌آمیز شغل آتش‌نشانی است.

آتش‌نشانان با هدف نجات جان و مال انسان‌ها از حوادث و رویدادها از جان خود گذشته و با دلاوری و رشادت می‌کوشند تا امید و شادی را برای آسیب‌دیدگان به ارمغان آورند.

آتش‌نشانان چه در میان شعله‌های آتش و چه در میان سایر رویدادها از جمله غریق نجات، تصادفات و حوادث خانگی با سرعت عمل و دقت و با قبول صدمات جانی متعدد تلاش دارند تا به کالبد شهر و انسان‌ها جانی تازه بخشند.

در این مراسم عباس اکبرزاده مسئول محترم واحد آتش نشانی شهرداری در ابتدای جلسه ضمن خیرمقدم گویی اذعان داشت بدون تردید خدمتگزاری خالصانه و صادقانه به بندگان خداوند سبحان، در سخت ترین شرایط کاری همراه با تحمل خطرات غیرمترقبه ، جز با فداکاری ، صبر و با هدف کسب رضایت حضرت حق میسر نمی باشد که آتش نشانان و امدادرسانان به مردم در زمان وقوع حوادث به خوبی از عهده آن بر می آیند که شایسته تقدیر و تشکر می باشد.

دکتر توحیدی مقدم فرماندار شهرستان نکا در ادامه فرارسیدن 7 مهرماه روز آتش‌نشانان را به تمام کارکنان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نکا تبریک گفت و ضمن سپاس و تشکر از خدمات و زحمات این عزیزان ، از خداوند منان پیروزی ، سلامت و سعادت برای این عزیزان کرد.

در پايان مراسم آتش‌نشانان و پرسنل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ايمنی جهت تجديد ميثاق با آرمان‌های شهدا بر سر مزار شهدای شهرستان حضور پيدا كرده و با نثار گل ادای احترام كردند.


نظرات رسیده
کاربر محترم، لطفاً نظرات خود را وارد نمائید.
نام :
ایمیل :  
آدرس سایت :
متن :
کد امنیتی :